İnsan Kaynakları

 
Gintaş’ın varoluş kaynağı, çalışanlardır. Çalışanlarımızın kalitesi Gintaş’ın ürün ve hizmet kalitesinin en büyük güvencesidir. İnsan kaynağımızı seçerken gösterdiğimiz özen, kariyer ve gelişim planlarında da sürdürülür. İnsan kaynaklarına yaklaşımımızdaki temel anlayış; çalışanlarımızın takım anlayışı içinde eşgüdümlü hareket edebilme, öneriler geliştirme ve gerçekçi karar verebilme becerilerini geliştirmeyi esas almaktır.

Kurumsal politikamız yalnız Gintaş’ın değil, hizmet götürdüğümüz bölgenin geleceğini de güvenceye almaya yöneliktir. Gintaş Grup olarak 1979’dan bu yana sürdürdüğümüz sosyal, kültürel ve çevresel faaliyetlerimiz, insana yaptığımız yatırımın bir diğer boyutunu oluşturur. Gintaş’lı olmak; kültürel çeşitlilikle zenginleşmiş, dayanışma ve işbirliğinin hakim olduğu bir çalışma ortamında, yüzlerce çalışandan oluşan büyük bir ailenin bir bireyi olmaktır. Bu aile yeni katılımlarla büyümeye devam edecektir…

Şirketimizde mevcut iş imkanlarını incelemek için lütfen kariyer.net web sitesini ziyaret edin.

Lütfen başvurularınızı kariyer.net aracılığı ile yada alttaki başvuru formu ile yapınız, şirket maillerine yapılan başvurular dikkat alınmayacaktır.
 

İş Başvuru Formu
 • Adınız Soyadınız
  :
 • E-Posta Adresiniz
  :
 • Telefonunuz
  :
 • CV'niz
  :
 •  
  * Yanlızca, .doc, .docx, .xls, .xlsx, .jpg, ve .pdf uzantili, maksimum 1MB büyüklükteki dosyaları gönderebilirsiniz.